Hennessy Very Special Limited Edition 2021 by Les Twins

Hennessy співпрацює з двома культурними іконами, щоб розкрити гіпнотизуючу, веселу пляшку коньяку з обмеженим тиражем - співпрацю, яка відзначає тільки перших.

ПАРАЛЕЛІ З СВІТОМ ТАНЦЯ

У виноградниках, винокурнях та підвалі засновника в коньяку Les Twins знайшов натхнення не лише в одному аспекті, а й у всьому мистецтві виготовлення дуже особливого коньяку Хеннессі - від землі та винограду до бочки та скла. Початок ремеслу, що охоплює століття, послужило творчим пусковим механізмом для інтерпретації вільного стилю шести основних етапів приготування коньяку та дива, яке пережили Les Twins у Hennessy.

СВЯТКУВАННЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ СПАДЧИНИ

«Відвідування замку Баньйоле було схожим на прогулянку до глави французької історії. І ми знали, що хочемо створити щось абсолютно нове, тому що в Maison є така неймовірна історія, за якою стоїть так багато пристрасті. Вірте чи ні, але їхня сага перегукується з історією Лес -Близнюків через 250 років».

ДВА ДУЖЕ ОСОБЛИВИХ КОКТЕЙЛІ HENNESSY, НАТХНЕННІ РУХАМИ LES TWINS

У 2021 році Hennessy Very Special віддає належне своїй новаторській співпраці з Лораном та Ларрі Буржуа - творцями вуличного руху, відомими як Les Twins - двома новими коктейльними творіннями, що захоплюють енергію та кайф танцювального дуету.

Коктейль "LIL BEAST", Лоран та "CA BLAZE", Ларрі, були складені другом -міксологом Хеннесі, який працював пліч -о -пліч з Les Twins, черпаючи натхнення з їх неймовірної енергії та багатьох аспектів їхньої землі -порушення співпраці "рухатися вголос". Сміливо спробуйте їх також потрясти - і дізнайтеся, хто ваш улюбленець (близнюк).

Коктейль "LIL BEAST"

Більш стриманий коктейль LIL BEAST від Laurent поєднує силу та м’якість у ароматах, що нагадує його приємний, струмуючий стиль. Теплі, розжарені аромати коньяку Hennessy Very Special доповнюються вишуканими нотками мигдалю та мускатного горіха, що нагадують французьку випічку, збалансовану кислотною нотою лимонного соку.

50 мл / 1,5 унції Hennessy Very Special

10 мл / 0,4 унції Мигдальний сироп

20 мл / 0,7 унції Лимонний сік

Тертий мускатний горіх

1⁄2 Яєчний білок

Крок 1: Перелийте всі рідини в шейкер і додайте яєчний білок. Інтенсивно збовтати для емульгування (без льоду).

Крок 2: Натріть мускатний горіх у шейкері двома -трьома швидкими, плавними мазками. Дайте суміші останній струс зі свіжим льодом.

Крок 3: Процідіть в келих купе.

Крок 4: Прикрасьте тертим мускатним горіхом.

Коктейль "CA BLAZE"

Яскравий, яскравий коктейль CA BLAZE киває головою про швидкість і точність роботи ніг художника. Газований коктейль з квітковими, пряними акцентами, він демонструє насичений смак Hennessy Very Special, компенсований нотками ванілі та квітки бузини, що має відтінок, подібний до лічі. Для Ларрі ці аромати викликали спогади з дитинства. Залитий імбирним пивом, цей напій має як ударний, так і газований напій, тоді як сік лайма контрастує солодкість з яскравим, свіжим фінішем.

30 мл / 1 унція Hennessy Дуже особливий

15 мл / 1⁄2 унції ванільного сиропу

12 мл / 0,4 унції лікеру з бузини

25 мл / 0,8 унції Сік лайма

40 мл / 1,3 унції Імбирне пиво

Крок 1: Змішайте всі рідини в шейкері, крім імбирного пива, і струсіть його.

Крок 2: Наповніть склянку кубиками льоду і процідіть у чашку для чаювання.

Крок 3: Залийте імбирним пивом.

Крок 4: Прикрасьте вапном.