• Топ продаж

Коньяк Hennessy VS, 40%, 0,7 л. в подарунковій упаковці

Артикул: 7712484

Бренд: Hennessy

Є в наявності

1920 0

Коньячний дім Hennessy був заснований у 1765 році капітаном Річардом Хеннессі — якобітом, який служив в ірландському батальйоні армії короля Франції Людовіка XV. Після отриманого в 1745 році поранення він був списаний з війська й оселився в містечку Коньяк, департаменту Шаранта.

1794 року почалося постачання коньяку Hennessy в Північну Америку.

1817 року принц Вельський, майбутній король Великобританії Георг IV замовив у Хеннессі «Very Superior Old Pale Cognac». Скорочення V.S.O.P., що використовувалося в назві створеного Hennessy V.S.O.P., набуло значного поширення в класифікації коньяків, бренді й арманьяків. 1818 року на замовлення імператриці Марії Федорівни перша партія Hennessy постачалася до Росії, а 1859 — до Китаю. 1856 року була представлена нова лицьова етикетка коньяку з маркою Jas Hennessy & Co, яка використала як емблему дому — герб Хеннессі, відомий як Bras Armé — рука, що тримає алебарду.

1865 року Морріс Хеннессі — правнук Річарда — запропонував класифікацію коньяків, яка використовує від трьох до п'яти зірочок для вказівки на мінімальну витримку використаних у процесі виготовлення напою коньячних спиртів. Класифікація набула значного поширення й у дещо зміненій формі (у багатьох країнах зірочки замінені літерами) зі збереженням загального принципу застосовується до сьогодні.

Упродовж XIX століття й більшої частини XX століття будинок Хеннессі виготовляв коньяк із трьома зірочками (пізніше — Very Special), з чотирма (у 1817, пізніше — VSOP) і п'ятьма (у 1870, пізніше — XO).

1971 році Hennessy об'єднався з Moët&Chandon — найбільшим виробником шампанського, а в 1987 році вони увійшли до складу холдингу LVMH Moët HennessyLouis Vuitton, що спеціалізується на виробництві предметів розкоші та елітних напоїв.

1979 році був представлений новий коньяк класичної гами — Hennesy Paradies.

1991 — Richard Hennesy.

2011 році, базуючись на створеному 1818 року для Олександра I коньяку, майстер асамбляжу Ян Фійю створив Hennesy Imperial.

Коньяк Хеннессі VS (Very Special)

Країна: Франція

Регіон: Cognac (Коньяк)

Бренд: Hennessy

Витримка: VS (40 о-де-ві, витримкою до 8 років)

Сорт винограду: Коломбар, Уні Блан, Фоль Бланш

Об’єм: 0,7 л.

Міцність: 40%

Упаковка: Подарункова

Колір: Вогняної охри

Смак: Багатогранний смак з багатою, об'ємною текстурою і багатим букетом різних відтінків смаку, в обрамленні якого присутні ноти ранніх фруктів, що відтіняють легкою свіжістю. Приємний посмак з відтінком ванілі, який створює відчуття завершеності та насиченості смаку

Аромат: Коньяк має хвилюючий аромат, в якому переважають ноти ванілі та дуба, з легким нюансом ягід, за якими йдуть ніжні відтінки лісового горіха та квітів

Гастрономія: Коньяк може вживатися як у чистому вигляді, так і з льодом, а також чудово підійде для приготування коктейлів

Коктейлі: Sazerac, Sidecar

Медалі: Rixendis' Cognac Tasting Society - 20.5

Написати відгук

Ольга

22.11.2021

Если покупаем коньяк то только Хеннесси ВС а по большим празникам балуем себя ВСОП. Рекомендую
Відгук корисний?

Дмитрий

31.05.2021

Мой любимый коньяк по акции за 999 это супер
Відгук корисний?
  • 1

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки