• − 25%

Коньяк Hennessy XO, 40%, 0,7 л. в подарунковій упаковці

Артикул: 5946846

Бренд: Hennessy

Є в наявності

8940 11920

Коньячний дім Hennessy був заснований у 1765 році капітаном Річардом Хеннессіякобітом, який служив в ірландському батальйоні армії короля Франції Людовіка XV. Після отриманого в 1745 році поранення він був списаний з війська й оселився в містечку Коньяк, департаменту Шаранта.

1794 року почалося постачання коньяку Hennessy в Північну Америку.

1817 року принц Вельський, майбутній король Великобританії Георг IV замовив у Хеннессі «Very Superior Old Pale Cognac». Скорочення V.S.O.P., що використовувалося в назві створеного Hennessy V.S.O.P., набуло значного поширення в класифікації коньяків, бренді й арманьяків. 1818 року на замовлення імператриці Марії Федорівни перша партія Hennessy постачалася до Росії, а 1859 — до Китаю. 1856 року була представлена нова лицьова етикетка коньяку з маркою Jas Hennessy & Co, яка використала як емблему дому — герб Хеннессі, відомий як Bras Armé — рука, що тримає алебарду.

1865 року Морріс Хеннессі — правнук Річарда — запропонував класифікацію коньяків, яка використовує від трьох до п'яти зірочок для вказівки на мінімальну витримку використаних у процесі виготовлення напою коньячних спиртів. Класифікація набула значного поширення й у дещо зміненій формі (у багатьох країнах зірочки замінені літерами) зі збереженням загального принципу застосовується до сьогодні.

Упродовж XIX століття й більшої частини XX століття будинок Хеннессі виготовляв коньяк із трьома зірочками (пізніше — Very Special), з чотирма (у 1817, пізніше — VSOP) і п'ятьма (у 1870, пізніше — XO).

1971 році Hennessy об'єднався з Moët&Chandon — найбільшим виробником шампанського, а в 1987 році вони увійшли до складу холдингу LVMH Moët HennessyLouis Vuitton, що спеціалізується на виробництві предметів розкоші та елітних напоїв.

1979 році був представлений новий коньяк класичної гами — Hennesy Paradies.

1991 — Richard Hennesy.

2011 році, базуючись на створеному 1818 року для Олександра I коньяку, майстер асамбляжу Ян Фійю створив Hennesy Imperial.

Коньяк Хеннессі ХО (Extra Old)

Країна: Франція

Регіон: Cognac (Коньяк)

Бренд: Hennessy

Витримка: ХО (100 о-де-ві, витримкою від 10 років)

Сорт винограду: Коломбар, Уні Блан, Фоль Бланш

Об’єм: 0,7 л.

Міцність: 40%

Упаковка: Подарункова

Колір: Рідкий, насичений колір червоного мармуру

Аромат: Складний, який спочатку розкривається відтінками сухофруктів (груші, інжиру), які обволікають, на зміну яким приходять більш глибокі ноти чорного перцю і шоколаду. М'якість аромату надають пряні нотки кардамону, гвоздики та кориці. В ароматі також уловлюються легкі відтінки дуба

Смак: Елегантний, міцний і збалансований, з нотами сухофруктів і шоколаду. Гармонію й округлість смаку підкреслюють міцні відтінки перцю і примітки дуба. Приємний, тривалий посмак з натяком ванілі та кориці

Гастрономія: Коньяк може вживатися в чистому вигляді, але для відчуття повної глибини та витонченості смаку напою краще вживати його з льодом

Медалі: Rixendis' Cognac Tasting Society - 24

Написати відгук

Залиште свій відгук про товар.

Залиште свій відгук

Вказати переваги і недоліки